ru ua

Конструктор наборів

icon

Якщо серед готових наборів ви не знайшли підходящого, ви можете створити свій власний подарунковий набір з наших товарів.

Ви можете укомплектувати бажаний набір повністю і відправити на розрахунок менеджеру.

Або додати в набір лише кілька товарів, написавши свої побажання до набору. Наш менеджер запропонує вам різні варіанти до укомплектування набору, згідно ваших побажань.
Ви будете відразу бачити орієнтовну вартість набору. Остаточну вартість набору розрахує наш менеджер, вона буде залежати від: тиражу, термінів, способу брендування.

01 Виберіть упаковку

Виберіть упаковку

У розділі " Упаковка " виберіть бажані варіанти упаковки, наповнювача, додаткового декору і додавайте в набір за допомогою кнопки " Додати товар до набору "

02 Виберіть сувеніри

Виберіть сувеніри

Вибирайте бажані товари з розділів " Текстиль ", " Сувеніри ", " Поліграфія " і додавайте в набір за допомогою кнопки " Додати товар до набору "

03 Відкрийте ваш набір

Відкрийте ваш набір

Після того, як ви додали все те, що повинно бути в наборі - перейдіть в " Ваш набір " натиснувши на іконку праворуч вгорі.

04 Вкажіть кількість

Вкажіть кількість

Напишіть скільки таких наборів вам потрібно.

05 Вкажіть контакти

Вкажіть контакти

Заповніть поля: ім'я, телефон, емейл

06 Додайте логотип

Додайте логотип

Прикріпіть логотип вашої компанії яким потрібно забрендувати ваш набір.

07 Напишіть коментарі

Напишіть коментарі

Напишіть будь-які додаткові побажання до набору: Терміни готовності, побажання до кольору, побажання до бюджету, для кого це, для якої мети потрібні набори...

08 Надішліть набір на розрахунок

Надішліть набір на розрахунок

Натисніть кнопку " Розрахувати вартість " і наш менеджер розрахує для вас точну вартість і термін виготовлення таких наборів.

Почніть з вибору упаковки

Перейти до вибору упаковки набору
Портфоліо
Make your brand great & gain - Все для зростання брендів